Próbáld ki magad a munka világában!

Az MVM Paks II. Zrt. pályázatot hirdet részmunkaidős munkavégzésre 2016-ban diplomát szerző MSc hallgatók részére, azonnali munkakezdéssel.

A munkára BSc-s végzettségű, még tanuló szerkezet-építőmérnököt (tartószerkezet vagy geotechnika szakirány) keresnek.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

·         a pályázó egyéni céljait, szakmai irányultságának indokát, illetve motivációját az MVM Paks II. Zrt-nél történő hosszú távú elköteleződésre;

·         a BSc szakdolgozatának témáját és rövid összefoglalóját;

·         az MSc diploma témáját és rövid összefoglalóját;

·         a pályázó BSc diplomájának másolatát;

·         a pályázó előző két félévének leckekönyv másolatát;

·         tanszékének ajánlását.

Több meghirdetésre kerülő pozícióra is lehet pályázatot benyújtani! Részletek ITT.

A pályázatok elbírálása után felvételi elbeszélgetés következik.

A kiválasztott hallgató részére a következőket ajánlja az MVM Paks II. Zrt:

·         magas szintű szakmai kompetenciákat igénylő pozíció és feladat,

·         részmunkaidős (napi 4 órás) határozatlan idejű munkaszerződés, amely három hónap próbaidőt tartalmaz,

·         kiemelt bér és a Társaság belső szabályozóinak megfelelő dolgozói juttatások,

·         a diploma megszerzését követően, a felek kölcsönös megelégedése esetén, a pozíció teljes munkaidős betöltése, a Társaság belső szabályozóiban foglalt juttatásokkal,

·         szakmai támogatás a tanulmányok sikeres befejezéséhez.

A pályázatok benyújtásának határideje: 2016. március 20. A pályázatok eredményének kihirdetése: 2016. március 25.

A pályázatokat weboldalon a karrier menüpont, „Építészeti munkatárs – frissdiplomás program” alá kérik feltölteni.

A felmerülő kérdéseket IDE várják.